>>>OBCHODNÍ SDĚLENÍ<<<

14. července 2009 v 18:57
OBCHODNÍ SDĚLENÍ:
Recenze
Cesta kolem Česka za 40 dní
Cesta kolem Česka za 40 dní
Cesta kolem Česka za 40 dní
Milý deníčku,
už dva dny jsem zpátky doma, ale stále zůstávám ve vzpomínkách na dovolenou. Nevadí mi ani neuklizené potrhané mapy, které se od mého návratu neustále povalují na zemi. Především vzpomínám na jeden výlet na tamní nejvyšší horu. Vidím to, jako bych tam byla zrovna teď.
Jdeme lesem, stoupáme do nekončícího kopce podél horského potoka, procházíme kolem lesní kapličky a zastavujeme se u tůně s doslova křišťálovou vodou… Nezapomenutelný zážitek ve mně zanechal panoramatický výhled ze samého vrcholu, kde jsme měli celý kraj jako na dlani. Těm, kteří hodlají podniknout výlet do stejné lokality, bych mohla dlouho vyprávět a doporučit spoustu zajímavých míst…
Nesvěřujte své zážitky jenom deníčku, podělte se o ně s ostatními! Doporučte své oblíbené místo v České republice a hrajte o jednu ze 40 lákavých cen.
Ten z vás, který uveřejní nejzajímavější recenzi, vyhrává!
Více o soutěži se dozvíte
ZDE.
Ti, co nevyhrají, nemusí být smutní. Každý soutěžící od nás dostane dvou set korunový slevový kupon, který může uplatnit při objednávce libovolného balíčku na portálu www.spa.cz.
Aukro.cz
Hotel.cz
Spa.cz
Turistik.cz

Toto je komerční sdělení, které Vám bylo zasláno provozovatelem služby Seznam Email na základě Vašeho souhlasu, jenž jste dal(a) při založení Vaší emailové schránky. Odhlášení odběru obchodních sdělení můžete provést na stránce Nastavení > Zasílané služby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama